Dla firm i instytucji

Oferujemy kompleksowe rozwiązania biznesowe dla podmiotów zainteresowanych tematyką RC. Organizujesz imprezę firmową, festyn, targi? My zapewnimy profesjonalne modele zdalnie sterowane - od wyścigówek czy driftów, poprzez potężne short-coursy i jeepy, aż po ciężarówki i maszyny budowlane. Masz kawałek terenu i szukasz pomysłu na biznes? Zbudujemy dla Ciebie tor i dostarczymy profesjonalne modele dostosowane do Twoich potrzeb przez naszych serwisantów. Chcesz zapewnić dzieciom atrakcje w szkole, na kolonii czy urodzinach w przydomowym ogrodzie? Przyjedziemy!

Z naszych usług korzystali:

Impreza firmowa w Planecie RC

Planeta RC to 6 stref modelarskich - 5 wewnętrznych i jedna zewnętrzna. W przypadku imprez zorganizowanych gwarantujemy salę na wyłączność. Zabawa odbywa się na Państwa warunkach: lubicie rywalizację - zorganizujemy Wam konkurencje w poszczególnych strefach, wolicie spokojną jazdę i szlifowanie techniki - stworzymy ku temu odpowiednie warunki. Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę i sugestie z Państwa strony.

Catering na taką okazję może Państwu zapewnić firma Sports Hospitality. Państwo wybierzecie menu (przykładowe propozycje można sprawdzić tutaj (491 kB)), my dopilnujemy kwestii formalnych, jak zapewnienie realizacji zamówienia, czy też miejsca dostarczenia cateringu (może to być strefa odpoczynku w Planecie RC, pobliska Racing Cafe, lub znajdujący się na terenie Stadionu Energa Gdańsk pub T29).

30 min. - 550 zł

45 min. - 800 zł

60 min. - 1000 zł

90 min. - 1450 zł

120 min. - 1850 zł

Wszystkie ceny netto - należy doliczyć 23% podatku VAT. 

Eventy

Nieważne czy w plenerze, czy pod dachem. Prowadzisz firmę, szkołę, ośrodek wczasowy, czy też organizujesz imprezy firmowe lub eventy - zasoby Planety RC są do Twojej dyspozycji. Dostarczymy modele i przygotujemy tory, po których będą jeździły. Ponadto, jeśli taka będzie Twoja wola, obrandujemy modele, tory i bandy barwami i znakami Twojej firmy. Oto co możemy zaoferować:

Off-road

Szybkie i potężne modele typu short course - Trooper Pro Edition, to odpowiedź na potrzeby tych, którzy lubią adrenalinę towarzyszącą szybkiej jeździe. Idealne warunki dla tego auta z napędem na cztery koła, to piasek, trawa, ziemia, astroturf. Rozpędzają się do 50 km/h, skaczą przez przeszkody, plują piaskiem spod kół. 

 

Trial - przeprawa

Niezwykle wytrzymałe modele typu trial służące do jazdy po trudnym terenie. Niestraszne im kamienie, gałęzie, woda, piach. Świetnie się wspinają i zjeżdżają z terenów o dużym nachyleniu. W rękach sprawnego kierowcy pokonają każdą postawioną przed nimi przeszkodę. Triale to modele do jazdy precyzyjnej, przeznaczone dla osób cierpliwych i takich, które dokładność przedkładają ponad szybkość.

Drift

Drift to sztuka. Jak mawiał klasyk: "Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców". Jazda driftowozem to umiejętność wybitnie techniczna i nie brakuje takich, którzy koniecznie chcą sprawdzić swoje umiejętności. Modele Little Cosmos, Devil i Strada są do tego stworzone. A, i to nie prawda, że driftują tylko faceci. Adrenalina gwarantowana.

Rally

Mini rally to najszybsze auta w naszej stajni. Ich 60 km/h robi wrażenie nawet na niewierzących. Wystarczy kawałek utwardzonego terenu, by pokazały, do czego zostały stworzone. Dzięki nim rozstrzygnięty został niejeden spór toczący od wewnątrz rodzinę, klasę, firmę. Osiągnięty czas (na życzenie mierzymy), ilość wykręconych kółek (tak, je też policzymy), czy też najszybciej pokonane okrążenie są wystarczającymi argumentami w każdej dyskusji.

Ciągniki siodłowe

Wielkie i ciężkie modele ciężarówek są wyzwaniem nawet dla prawdziwych polskich truckersów. Pokonywanie ciasnych ulic miasta lub zakosów placu manewrowego wymaga cierpliwości i niemal szachowego planowania kolejnych ruchów. Prawdziwy test umiejętności stanowi jazda z naczepami - te podnoszą poziom trudności, ale i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. 

Czołgi

Modele czołgów z II wojny światowej dostarczają użytkownikom niezapomnianych wrażeń, towarzyszących toczonym walkom. Zaopatrzone w systemy podczerwieni umożliwiają odtworzenie starcia znanego z kart historii. Na specjalne życzenie istnieje możliwość włączenia systemy ASG i strzelania do tarcz. T-34 czy Tygrys, Pzkpfw III, Sherman, a może Pantera lub Pershing? Który czołg wyjdzie z walki zwycięsko, to zależy tylko od Ciebie.

Gogle FPV

Gogle FPV to najnowszy wynalazek Planety RC. Zdecydowanie poszerza horyzonty. Umożliwia spojrzenie na świat RC z perspektywy kierowcy. Przyznajemy, że w przypadku modeli szybkich może zakręcić w głowie, ale już poprowadzenie ciężarówki, czy też triala pozostaje w zasięgu możliwości każdego śmiertelnika. W obu przypadkach, wrażenia gwarantowane.

Pokazy

Planeta RC to nie tylko praktyka. To również pokazy, kursy, szkolenia. Mistrzowska jazda modelami driftowymi, karkołomne przejazdy autami off-roadowymi, praca ciężkiego sprzętu budowlanego, a nawet pokazy akrobacji helikopterami - chcecie Państwo w ten sposób uświetnić organizowane przez siebie eventy? Zapraszamy do kontaktu!

Rozwiązania spersonalizowane

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, więc jeśli macie Państwo własną wizję eventu z wykorzystaniem zasobów i doświadczenia Planety RC, to z przyjemnością pomożemy w jej realizacji.

Zapraszamy do kontaktu i dokonywania rezerwacji: kontakt@planetarc.pl , +48 570 121 444

Tworzenie komercyjnych torów RC

Jeśli planujecie Państwo stworzenie własnych torów RC, zarówno dla celów prywatnych, czy też na potrzeby działalności gospodarczej, jesteśmy gotowi na udzielenie wsparcia tak merytorycznego, jaki i wykonawczego w tym zakresie. W ramach tego wsparcia oferujemy:

  • przygotowanie planów toru,
  • wykonanie toru,
  • selekcję odpowiednich modeli i ich przygotowanie do działania,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny modeli.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: kontakt@planetarc.pl , +48 570 121 444

 


Przeglądaj galerię

Może zainteresuje Cię również: