Imprezy okolicznościowe

 

Szukasz miejsca na imprezę urodzinową dla dziecka? A może interesuje Cię wypad w dorosłym gronie? Polecamy coś nowego. Miejsce, jakiego jeszcze nie było.

Regularnie organizujemy imprezy urodzinowe i wieczory kawalerskie/panieńskie. Elementy rywalizacji dodają zabawie pikanterii. Rywalizować można zarówno indywidualnie, jak i w parach lub zespołach. Konkurencje na poszczególnych strefach dopasowywane są do wieku i doświadczenia użytkowników.

Impreza urodzinowa

Impreza urodzinowa w Planecie RC trwa 90 minut (2x40 min. z 10 minutową przerwą na poczęstunek i serwis modeli). W trakcie imprezy dzieci mają możliwość korzystania z wszystkich modeli znajdujących się w lokalu. Animatorzy czuwają nad sprawnym i atrakcyjnym przebiegiem urodzin. Dzieci mają za zadanie zaliczyć kilka konkurencji rozgrywanych w poszczególnych strefach modelarskich (np. precyzyjny przejazd ciężarówką, przejazd po torze przeszkód, czy też wyścig na torze rally). Na zakończenie jubilat i zdobywca największej ilości punktów otrzymują drobne upominki od Planety RC.

Nowość stanowi możliwość połączenia zabawy w Planecie RC z jazdą gokartami do driftu proponowaną przez chłopaków Crazy Cart.

Jeśli życzą sobie Państwo catering, w tej chwili mamy dwie opcje: Restauracja Mąka i Kawa, która naszym gościom udziela - 10% zniżki na wszystkie pozycje ze swojego menu, lub Subway, który przygotował specjalne menu urodzinowe. My w Państwa imieniu dokonamy wszelkich formalności.

Pliki do pobrania:  Menu Subway  (187 kB) , Menu Mąka i Kawa  (320 kB) , zaproszenia do druku  (2,21 MB) .

Poniedziałek - Czwartek

do 8 osób
320 PLN
każda kolejna osoba
40 PLN

Piątek - Niedziela i swięta

do 8 osób
400 PLN
każda kolejna osoba
50 PLN
Dodatkowa przejażdżka Crazy Cart
20 PLN / osobę / 15 minut

Wieczór kawalerski / panieński

Zabawa / rywalizacja modelami zdalnie sterowanymi to idealny wstęp do dalszej części imprezy. Największą popularnością cieszą się przy tego typu okazjach wyścigi z możliwością pomiaru czasu. Panowie lubują się także w drifcie, a Panie upodobały sobie terenowe przeprawy. Driftujące kobiety i panowie na trialu nie należą jednak do rzadkości.

Imprezy organizowane są od 5 osób.

Poniedziałek - Czwartek

30 min
40 PLN / osobę
60 min
70 PLN / osobę

Piątek - Niedziela i swięta

30 min
50 PLN / osobę
60 min
80 PLN / osobę

Rozwiązania zindywidualizowane

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, więc jeśli macie własną wizję zabawy w Planecie RC, chętnie się dostosujemy i wesprzemy w jej realizacji.

Zapraszamy do kontaktu i dokonywania rezerwacji: kontakt@planetarc.pl , +48 570 121 444

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do lokalu Planety RC. Więcej informacji znajdziesz w dziale Dla firm i instytucji

Może zainteresuje Cię również: