Zajęcia grupowe

 

Wybierasz się do nas większą grupą? Koniecznie sprawdź poniższą ofertę.

Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym także z osobami niepełnosprawnymi. Zapraszamy do współpracy nauczycieli i opiekunów. W oparciu o nasze zasoby zrealizujecie Państwo scenariusze z zakresu wychowania technicznego, w tym komunikacyjnego, mechatroniki, elektroniki, logistyki i fizyki. Chcąc wykorzystać potencjał Planety RC proponujemy Wam współpracę w przygotowywaniu ciekawych, praktycznych lekcji. Zasoby Planety RC mogą być również wykorzystywane jako wsparcie w działaniach terapeutycznych na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych z wieloraką, znaczną i głęboką niepełnosprawnością. W działaniach tych wskazane jest wykorzystywanie nowoczesnych, przyjaznych technologii. 

Możecie Państwo skorzystać również z jednego z poniższych, gotowych rozwiązań:

Lekcja interaktywna

Interaktywna lekcja w Planecie RC jest przeznaczona dla grup liczących od 10 do 30 osób i trwa od 75 do 90 minut (w zależności od liczby uczestników). Zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach 10:30 - 16:30.

Zajęcia podzielone są na dwie części:

  • część teoretyczną (ok. 15 minut), w trakcie której przybliżamy dzieciom i młodzieży świat modeli RC (kategorie modeli, ich budowa i obsługa);
  • część praktyczną (ok. 60-75 minut), podczas której każda osoba będzie miała możliwość kierowania modelami we wszystkich strefach modelarskich Planety RC.

 

Więcej informacji w naszym folderze ( pobierz pdf  , 1,06 MB)

20 PLN / osobę

Mini lekcja

Skrócona wersja Lekcji Interaktywnej, trwająca około 30 minut.

Teoria RC jest podczas mini lekcji wykładana w pigułce. Większy nacisk kładziony jest na praktykę. Każda osoba ma możliwość jazdy wybranym modelem, w jednej ze stref modelarskich.

10 PLN / osobę

Na szybko!

Masz napięty plan, a dzieci i tak chciałyby pojeździć? Proponujemy grupową wersję błyskawiczną.

W ramach pakietu będziecie mogli Państwo wejść całą grupą i zwiedzić Planetę RC, a każdy zainteresowany, po uiszczeniu symbolicznej opłaty, będzie miał możliwość posterować przez chwilę wybranym pojazdem. W praktyce oznacza to - w zależności od strefy - 1-3 kółka na torze (około 2 minut).

5 PLN / osobę

Rozwiązania spersonalizowane

Wizytę w Planecie RC możecie Państwo połączyć z innymi atrakcjami Fun Areny.  Szczegóły tu:  ( pobierz jpg  , 1,53 MB)

Jesteśmy otwarci na propozycje, więc jeśli macie Państwo inny pomysł na spędzenie czasu w Planecie RC, zapraszamy do kontaktu i dokonywania rezerwacji: kontakt@planetarc.pl , +48 570 121 444

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do lokalu Planety RC. Więcej informacji znajdziesz w dziale Dla firm i instytucji

Może zainteresuje Cię również: